Widok

fajerwerki na weselu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Podoba mi się pomysł pokazu fajerwerków podczas wesela w środku nocy. Co o tym sądzicie? Czy ktoś widział taki pokaz na weselu? Pewnie to droga impreza.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaleznie od dlugosci trwania fajerwerkow... od 500zl chyba 5 sekund albo jakos tak do.... nieokreslona kwota ale fajerwerki o dlugosci ok 15minut ok 20000zl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ups! tak myślałam, że to droga impreza, chyba lepiej wydać tą kasę na coś innego, ale dzięki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieprawda, minuta jest w cenie 400 zł, a już dwuminutowy pokaz jest bardzo ekscytujący podobno i jest wielką niespodzianką dla wszystkich gości. 15 minut to by było za nudne. Ja też marzę o pokazie sztucznych ogni..marzę tylko, bo najpierw do ślubu musi dojść...o nim też marzę. Zresztą zobacz co tu piszą:
Re: Sztuczne ognie zamiast oczepin (Weselnik) Grom-fajerwerki 10-06-2006 16:46

2. Re: Fajerwerki? (Weselnik) Grom-fajerwerki 10-06-2006 16:44

3. Re: pokaz sztucznych ogni-gdzie zamówić?? (Weselnik) Grom-fajerwerki 10-06-2006 16:41

4. Re: Czy zmienić datę?? (Weselnik) Grom-fajerwerki 09-06-2006 18:38

5. Re: BILANS KOSZTY CAŁKOWITE = (Weselnik) Grom-fajerwerki 01-06-2006 20:40
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my sobie sami robimy, ponoć to super wygląda na weselu - taka niespodzianka dla gości, nasz świadek będzie odpalał i nie wyniesie nas to tak dużo kasy.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie kupujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w temacie "prezent dla narzeczonego" opisałam właśnie to, poznaliśmy się w sylwestra więc postanowiłam zrobić Piotrowi taki prezent-pokaz sztucznych ogni ale po telefonie do firmy piroteczniczej która sie tym zajmuje zrezygnowałam z tego.....ceny są OD 4 tysięcy zł w górę!!!, dodatkowo musza być spełnione niektóre ich warunki co do okolic, np. brak domów.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do jakiej firmy dzwoniłaś?
bo ja wiem,że juz za 500 zł można w gromnie nawet fajny pokaz zrobić,chyba na białej we wrzeszczu!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj już firmy nie pamiętam bo to troszkę czasu temu było ale napewno z pruszcza są.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to spróbuj zadzwonic do firmy GROM,namiary na weselniku i w wątkach było.Nie maja aż tak drogo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno trzeba to zgłsic w urzędzie miasta / gminie ... czy jakoś tak


????

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie,

my w najblizsza sobote w prezencie od rodzicow dostaniemy wlasnie taki pokaz - tyle ze "samodzielnie" przygotowany tzn. w 1 dzien nowego roku zostalo zakupione po super promocyjnej cenie ogromne pudlo (chyba z 18 kg) gotowych fajerwerkow na jakies 2-3 min. Mysle ze jest to wystarczajace:) a o pozwolenie zatroszczyla sie kierownicza z Dworku Olenka gdzie mamy wesele:)

aha - koszt tego wyszedl jakies 500 zl:)

pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio byłam na imprezie z fajerwerkami i trwało to dosyć długo,a koszt był 40tys!!!!Uważam,że to przesada,lepiej wydac na coś innego tą kasę...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos organizowal sobie fajerwerki we wlasnym zakresie?? niestety mam ograniczone wydatki i nie stac mnie na profesjonalny pokaz :( szkoda! ale nawet nie wiem gdzie w trujmiescie mozna by sie zaopatrzyc w fajerwerki. :\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam na weselu 4 sierpnia pokaz sztucznych ognii zorganizowany przez pana z firmy Grom. Byla to wielka niespodzianka dla gosci ktorzy byli oczarowani pokazem. Jeszcze raz dziekuje panu za tak wspanialy pokaz-warto bylo!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
donatella my zrobiliśmy sami, po co wywalać kasę, kupiliśmy jeden zestaw za bodajże 300 zł, brat i kuzyn mojego męża przygotowali, po czym zwołaliśmy gości na taras i zaczął się pokaz, wyglądało to fantastycznie, wszystkim się podobało

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym zobaczyć jakiś film z fajerwerków bo nie wiem jak by to wygladało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamów film z firmy która to organizuje , ja dostałem od nich pocztą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siostra mial fajerwerki na weselu i bylo pieknie ja tez planuje choc nie wiem czy rodzice tez tak nie zrobia jak u siostry

Pozdawiamy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U kogo zamawiała twoja siostra ? ja biorę firmę grom z Sopotu , zanim zamówiłem u nich pokaz obejrzałem parę ich wcześniejszych filmów.
Porozmawiaj najlepiej z panem Andrzejem z gromu mi dość sporo wyjaśnił odnośnie efektów , kolorów i innych spraw technicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy masz może do nich kontakt ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p.Andrzej Jasiński 694-335-053 mail: grom.fajerwerki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ty zamawiasz od nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio byłam na weselu w Toruniu i właśnie yły fajerwerki. Ojciec panny młodej mówił że kupił karton fajerwerków za 350 zł tylko do odpalenia.
Czyli stawia sie karton podpala lont i jazda.Pokaz trwał chyba z 5 minut albo wiecej i były naprawde świetne profesjonalne. Gdybym sama wiedizałą to też bym sobie takie właśnei zrobiła.pozdrawiam

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pokaz ogni bengalskich, goście będą zachwyceni.
Koszt jest naprawdę niewielki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam fajerwerki na swoim weselu. Super sprawa. Mąż kupił je sam i sam razem ze świadkami zorganizował mi ten pokaz. Nie czekaliśmy nna żadną zgodę ani nie chcieliśmy żadnych profesjonalistów bo jak sama już wiesz to troszkę kosztuje. Mimo że wesele było w Jantarze na długiej to stwierdziliśmy że zaryzykujemy. Później w gazecie było napisane że sztuczne ognie były uwieńczeniem "wyścigów smoczych łodzi" które miały miejsce w tym samym dniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie to kosztuje 1200 zł za 3 minuty pokazu , gdybym chciał kupić taki zestaw i sam odpalić to cena byłaby 0 200 zł niższa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już wspomniałem
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=200171&t=162386
A to, nic by ciebie nie kosztowało!...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to są te ognie bengalskie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrycja W. napisał(a):

> A co to są te ognie bengalskie ?


flagon:
Pierdzisz na zapaloną świeczkę(zapalniczkę) z odleglości 4-8cm i są ognie bengalskie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może się zgłosisz na ochotnika tyle że nie odpowiadam jak sobie pupę przysmażysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam co robić, tylko po weselach pierdzieć?
Sama sobie popiarduj... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej tego nie robię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie wszystko dograne i załatwione ,wesele jest poza miastem można więc trochę pochałasować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę miała fajerwerki na weselu, już wszystko dograne.
Ciekawe jaka będzie reakcja moich gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry